-->
Sezóní výprodeje


AKČNÍ LÉTO 2011

SLEVA 5% NA VŠE

Prodloužení koupací sezóny

TERAMO Nová Paka Vám nabízí ještě větší využití slunce a tím dřívější i pozdější koupání. Naklápěcí držáky solárních panelů u Vašich bazénů Vám to umožní.

Ilustrační foto:Jejich výhodou je snadná nastavitelnost panelu vůči poloze Slunce na obloze a tak daleko více využijete intenzitu slunečního záření, což zejména oceníte na začátku a na konci koupací sezóny, kterou si tímto prodloužíte. Panel je možno nastavovat co nejvýhodněji k slunci.
Rám je vyvinut pro co nejsnadnější a nejjednodušší obsluhu, poskytuje vysoký manipulační komfort a splňuje praktické (možnost sečení trávy pod panely) i estetické nároky. Držáky jsou kovové s povrchovou úpravou. Dřevěné prvky bez základního nátěru. Spojovací materiál s povrchovou úpravou. K výrobku je dodáván návod k montáži. Na držák je poskytována záruka 2 roky.
Výrobek je patentován jako užitný vzor.

Tyto držáky vyrábíme pouze na zakázku. A to z toho důvodu, že existuje nepřeberné množství velikostí solárních panelů a není možno držet všechny druhy držáků skladem.

Ceny dle rozměru od 3.990,- Kč včetně DPH

Doba dodání 2 až 3 týdny od objednávky.

Dodávky radiální službou na dobírku, balné neúčtujeme. Nabízíme možnost po dohodě zboží odebrat přímo ve firmě TERAMO v Nové Pace.

Objednávky a případné další informace na:
Ladislav Hrabala, Železnice 363, mobil: 603865219, email:hrabala@sendme.cz nebo
Josef Gernat, U Studénky 1287, Nová Paka, mobil: 737806872, email:gernat@seznam.cz